Cantata del Liceu

Els nostres alumnes de 3r i 4t d'EPRI participen en la cantata del Conservatori Liceu "La volta al món en cançons"

Els nostres alumnes de 3r i 4t de primària han viscut una experiència inoblidable aquest passat diumenge 3 de març, on han participat en la cantata "La volta al món en cançons" organitzada pel Conservatori Professional del Liceu.

Amb molt d'entusiasme i talent els nostres artistes han interpretat amb destresa i professionalitat un repertori de 8 cançons procedents de diferents racons del planeta. Gràcies a les classes prèvies i gràcies a la seva destresa van captivar l'atenció d'un gran públic, que va superar les 1600 persones.

La participació dels nostres alumnes no només han estat una oportunitat per mostrar el seu talent, sinó per poder conèixer la riquesa i diversitat de la música arreu del món.

Felicitem a tots els participants, als pares, mestres i col·laboradors, moltes gràcies!

Noticia
Articles relacionats