“LET’S GO WEST”, el musical que ja arriba!

El pròxim divendres, dia 16, en dues sessions de tarda, podrem gaudir del musical que preparen els nostres alumnes. Segur que ens tornaran a emocionar. Enguany, “LET’S GO WEST”!

Com ja sabeu, en el primer trimestre dediquem un temps a preparar un musical amb els nostres alumnes. Representarem "LET'S GO WEST", que és com l’hem titulat, el pròxim divendres, 16 de desembre.

Està previst fer dues sessions: la primera començarà a les 17:30 h. hi actuaran els alumnes de 3r i 4t de Primària i la segona a les 19:15 amb l'actuació dels alumnes de 5è i 6è de Primària. Els alumnes de Secundària actuaran a les dues representacions.

Us recordem de nou alguns aspectes organitzatius que ja vam seguir l'any passat i que suposen grans avantatges en seguretat i comoditat dels assistents.

Per tal de poder controlar l'entrada i garantir una localitat a tothom, serà necessari disposar d'una entrada numerada per accedir al poliesportiu on es representarà el musical. El col·legi posa a disposició de totes les famílies fins a tres entrades de forma gratuïta per cada alumne. En AQUEST ENLLAÇ teniu un formulari per fer la reserva d'aquestes entrades on heu de consignar els cognoms, el curs del vostre fill, el nombre d'entrades que reserveu (1, 2 o 3) i la sessió (17:30 o 19:15).

Cada família pot reservar fins tres entrades per cada fill que estigui al col·legi. Aquesta reserva s'ha d’haver fet abans del 10 de desembre a les 24:00 hores. Les entrades sobrants fins a completar l'aforament (1.000 persones a cadascuna de les sessions) es posaran a la venda al preu de 3 € per entrada (l'import recaptat es destinarà a sufragar part de les despeses del musical). Aquestes entrades, que s'assignaran per rigorós ordre de sol·licitud també, es compraran a través del web al link que anunciarem en el seu moment.

El 13 de desembre, quan tinguem la informació de les entrades sol·licitades per cada família (tant gratuïtes com de pagament), es procedirà al sorteig de la numeració. Es triarà a l'atzar una família i un número i a partir d'aquesta correspondència s'aniran assignant la resta d'entrades correlativament. Aquestes entrades les donarem als vostres fills el dia 15 de desembre. Us animem també que sol·liciteu les vostres entrades quan abans millor.

Estem segurs que compreneu que aquestes mesures són absolutament necessàries per garantir tant la seguretat com la comoditat del públic assistent. Aquest sistema ens permetrà evitar les cues a l'entrada i situacions molestes a l'interior, ja que cada persona tindrà el seu seient reservat. Teniu més informació AQUÍ.

Si malauradament algú es quedés sense entrada, us demanem que no acudiu a l'escola, ja que serà totalment impossible permetre l'accés al poliesportiu.

Estem convençuts que un any més totes les famílies de La Farga gaudireu d'un commovedor espectacle d'alt nivell artístic.


Noticia
Articles relacionats