School canteen

Friday,
16 of April



16 Apr



Mon, 29 Mar

Tue, 30 Mar

Wed, 31 Mar

Thu, 01 Apr

Fri, 02 Apr

Mon, 05 Apr

Tue, 06 Apr


Apple
Wed, 07 Apr


Plàtan
Thu, 08 Apr

Botifarra al forn amb pastanaga ratllada i blat de moro

Fri, 09 Apr


Iogurt natural
Mon, 12 Apr


Plàtan
Tue, 13 Apr


Iogurt natural
Wed, 14 Apr


Apple
Thu, 15 Apr



Fri, 16 Apr



Mon, 19 Apr


Plàtan
Tue, 20 Apr

Llom a la planxa amb amanida (pastanaga ratllada, tomàquet i enciam)
Apple
Wed, 21 Apr



Thu, 22 Apr



Fri, 23 Apr


Iogurt natural
Mon, 26 Apr


Plàtan
Tue, 27 Apr


Iogurt natural
Wed, 28 Apr



Thu, 29 Apr



Fri, 30 Apr


Apple